PREVIEW: Ke konci základní části dvě derby

Již zítra a v neděli vyběhnou třebíčští basketbalisté na domácí palubovku ke krajským derby zápasům s rezervami Žďáru nad Sázavou, resp. Jihlavy. Jedná se o poslední domácí zápasy před play-off, které hodně napoví o konečném nasazení týmů do play-off. Navíc třebíčští mají jak Jihlavě, tak především Žďáru co vracet. Do konce základní části ještě třebíčské basketbalisty čekají zápasy na hřištích Tesly Brno a Boskovic.

21. 2. 2015 | 19:00 | TJ Třebíč vs. BK Žďár nad Sázavou B

V klasickém sobotním čase od 19:00 přicestuje do Třebíče béčko Žďáru nad Sázavou. Žďár se nachází na třetím místě jednu výhru před Třebíčí. Jestli chtějí domácí před svého soka a mít lepší vzájemný zápas, tak musí vyhrát o 23 bodů! To rozhodně nebude lehký úkol. Žďár určitě nebude nic měnit na svém běhavém, agresivním basketu. Mezi opory patří z áčka pendlující rozehrávač Tomáš Vavřínek a křídelník Matěj Ondráček. Pod košem si dělá svoji práci jak v obraně, tak v útoku Rostislav Kalců.

22. 2. 2015 | 10:00 | TJ Třebíč vs. BC Vysočina B

Béčko Jihlavy po skvělém vstupu do soutěže přešlo do útlumu. Teprve v posledním zápase v Boskovicích dokázali přerušit sérii 8 porážek v řadě. Ale domácí borci se určitě nedají a budou chtít jihlavským vrátit porážku o 7 bodů z palubovky krajského města. V posledních zápasech to střílí (i za 3 body) Jakubu Hildemannovi, který má průměr 11,9 bodů na zápas. Mezi další opory patří střelci Tomáš Sedlák a Ondřej Králík, jenže oba dva nastoupili jen do 8, resp. 6 zápasů a v posledních zápasech se hráči Jihlavy museli obejít bez jejich pomoci. Ještě se v týmu na pár zápasů mihli z áčka pendlující Jakub Knetl a Tomáš Dáňa.

PŘIJĎTE I VY FANDIT!

Nábor

Partneři

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odkazy