PREVIEW: Třebíčský lazaret vyjíždí na zápasy do Brna

První kompletní víkend února 2015 zajíždí třebíčští basketbalisté k zápasům do Brna. V sobotu 7. 2. odehrají utkání v hale Rosnička proti rezervě druholigových Žabovřesek. O den později tj. neděle 8. 2. se v hale Univerzity obrany střetnou se Slovanem Černá Pole. Obě víkendová utkáni budou hodně těžká, jelikož třebíčští hráči toho vinou zranění a chřipkové epidemie moc nenatrénovali a není vůbec jasné v jaké sestavě do Brna odcestují.

7. 2. 2015 | 19:00 | SK Žabovřesky B vs. TJ Třebíč

Tradiční soupeř ze Žabin, jak z dob druhé ligy tak posléze jejich rezerva v Oblastním přeboru. Žabiny se pohybují na hraně postupu do play-off, ale taky jen dvě výhry od sestupu, takže se dá očekávat tuhý boj o dva body a Žabiny nedají svoji kůži lacino. Tým Žabovřesek se především spoléhá na svoje dva pendlující hráče z druhé ligy. Jmenovitě David Sláma a Martin Šupák. Dalším nebezpečným hráčem je střelec Daniel Burian. Utkání se odehraje od 19:00 jako třešnička na dortu po utkání ŽBL.

8. 2. 2015 | 11:00 | Slovan Černá Pole vs. TJ Třebíč

Ambiciózní tým Slovanu Černá Pole má nečekaně už na svém kontě 8 porážek a okupuje 7. místo tabulky. Nevíme proč, ale zápasy se Slovanem mají vždy grády a jsou správně nahecovaný. Třebíč má svému soupeři co oplácet, protože v posledních dvou vzájemných zápasech odešla vždy poražena. Slovan před víkendovými boji získal na přestup z druholigového Podolí podkošového hráče Jana Prokeše. Další hráčem, který ještě při podzimním zápase nebyl členem Slovanu je další podkošový hráč, bývalý hráč JBC Brno Richard Šaňák. Mezi útočné zbraně patří křídelník Jan Hendrych a předsezonní posila z Bílovic Leoš Dupal.

Nábor

Partneři

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odkazy