PREVIEW: Druhá polovina soutěže má start ve Zlíně a v Kyjově

Je tu nový rok 2015 a o následujícím víkendu pokračuje i Oblastní přebor mužů I. třídy. Třebíčští basketbalisté zavítají v sobotu na palubovku velmi silného Zlína a v neděli lehce po poledni nastoupí k zápasu v Kyjově, který se překvapivě po sestupu z druhé ligy bije i o udržení v Oblastním přeboru.

10. 1. 2015 | 15:00 | SKB Zlín B vs. TJ Třebíč

Rezerva prvoligového Zlína má velmi podobné výsledky jako Třebíč. S bilancí 7:5 je jen o skóre na čtvrtém místě před třebíčským týmem. První zápas v Třebíči dopadl celkem přesvědčivě pro domácí tým 77:62, ale odveta určitě nebude jednoduchá, neboť Třebíči se v letošní sezóně vůbec nedaří na hřištích soupeřů (zaznamenala pouze 1 výhru). Soupiska Zlína doznala od posledního vzájemného zápasu dost změn. Do týmu se připojili zlínští odchovanci David Nehoda (hostování z JBC Brno – 1. liga) a Jiří Kabourek (hostování z KK Valašské Meziříčí – 2. liga). Především křídelník David Nehoda je velmi dobrým střelcem. V první lize doručuje průměrně 15 bodů na zápas a v zápase rezervy Zlína a áčka Husovic (jediná prohra Husovic v soutěži), režíroval výhru svého týmu 38 body. Mezi další klíčové hráče patří Daniel Holátko a Bruno Da Silva.

11. 1. 2015 | 12:15 | Jiskra Kyjov vs. TJ Třebíč

Slovácký tým z Kyjova se po polovině soutěže překvapivě pohybuje na chvostu tabulky, kdy s bilancí 3:9 je na posledním 12. místě. V třebíčském zápase hráči Jiskry Kyjov utrpěli debakl 94:47. Nedělní zápas proto svádí k podcenění, ale snad už se třebíčští hráči dostatečně poučili ze zápasu ve Znojmě. Klíčovým hráčem Kyjova je z prvoligového Brna hostující Rostislav Ingr. Uvidíme v jaké sestavě k oběma zápasům přijede třebíčský tým, který je sužován nemocemi a pracovními povinnostmi hráčů.

Nábor

Partneři

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odkazy