PREVIEW: Sobotní odveta za loňské play-off a nedělní Žabiny

Po dvou týdnech pauzy opět naskočí třebíčští basketbalisté do kolotoče s názvem OP I. třídy. Ve víkendových bojích je čekají dva těžcí soupeři a to ambiciózní Slovan Černá Pole, která loni vyřadila ve čtvrtfinále play-off Třebíč a v nedělním dopoledním zápase rezerva druholigových Žabovřesek.

1. 11. 2014 | 19:00 | TJ Třebíč vs. Slovan Černá Pole

Parta kolem trenéra Petra Štěpánka nevstoupila do soutěže podle představ. Tým, který by měl bojovat o ty nejvyšší příčky má zatím zápornou bilanci 1-3 (výhra jen nad Teslou Brno) a v Třebíči si ji bude určitě chtít vylepšit. Slovan hodně spoléhá na umění a bodové příspěvky křídelníků Jana Hendrycha a Jakuba Sznapky. Pod košem zas tvrdí muziku Dominik Krasl a z prvoligové Jihlavy hostující Pavel Číha. Nutno také zmínit fanoušky Slovanu, kteří se svým týmem cestují po soupeřových palubovkách a vytváří skvělou basketbalovou atmosféru. Úvodní rozskok je naplánován na sobotních 19:00.

2. 11. 2014 | 10:00 | TJ Třebíč vs. SK Žabovřesky B

Rezervní tým druholigových Žabovřesek vstoupil na rozdíl od kolegů z Černého Pole do soutěže skvěle a s aktivní bilancí 3-1 okupuje 4. místo v tabulce. Nepříjemný soupeř z haly Rosnička určitě bude spoléhat na střelce Daniela Buriana a pendlující hráče z A-týmu Davida Slámu a Martina Šupáka. Zápasy s Žabinama vždy nabízí spíš bojovný basketbal, tak doufejme, že třebíčští v tomhle nedělním zápase od 10:00 ty 2 důležité body urvou. Oba dva zápasy se odehrají ve sportovní hale L. Pokorného na Fügnerově ulici v Třebíči.

PŘIJĎTE I VY FANDIT!

Nábor

Partneři

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odkazy