PREVIEW: Začíná play-off, Třebíč vyzve Slovan Černá Pole Brno

Je to tady! Po zápasech v základních části, kdy se třebíčským mužům povedl vstup do soutěže a pak vinou absencí a zranění následovaly výkony jako na houpačce začíná tolik vytoužené play-off. Do cesty se Třebíči postaví celek Slovan Černá Pole Brno. Tým, který měl skvělý finiš v soutěži, kdy 4x za sebou dokázal zvítězit a v následné minitabulce s Třebíčí a Teslou Brno obsadil páté místo po základní části.

Soubor trenéra Petra Štepánka, má stejnou bilanci po základní části jako Třebíč a o pátém místě Slovanu rozhodla až minitabulka mezi Slovanem, Třebíčí a Teslou. Slovan se prezentuje agresivním pojetím hry, díky kterému získává hodně míčů po útočném doskoku. Dalším x-faktorem jsou jejich fanoušci, kteří dokáží udělat pekelnou atmosféru a jsou jejich pomyslným šestým hráčem. Teď jde o to jestli to dokáží v neděli ráno? :) V týmu soupeře se najdou i hráči např. Dominik Krasl, Jan Hendrych, Martin Holešovský, Jakub Sznapka či Daniel Malec, kteří mají zkušenosti z druhé ligy. Očekává se proto napínavá a vyrovnaná bitva.

Přijďte i Vy v sobotu od 13 hodin povzbudit třebíčské basketbalisty v zápase play-off, jistě to budou hodně potřebovat jelikož systém play-off je neúprosný. Hrají se pouze dva zápasy (doma/venku) a postupuje tým s lepším skórem. Každý bod bude důležitý!

FACEBOOK UDÁLOST

Pozvánka

Nábor

Partneři

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odkazy