Z palubovky lídra soutěže s porážkou

Do Brna na legendární Morendu vyrazili v sobotu třebíčští basketbalisté, kde na ně čekal lídr soutěže SAM Brno. SAM ukázalo, že zaslouženě vévodí tabulce a tvrdě si jde za svým postupovým cílem. Za 14 dní Třebíč čekají důležitější zápasy a to na domácí palubovce proti Slovanu Černá Pole a Černovicím.

SAM Brno - TJ Třebíč 101:68

» statistika a komentář

Body a sestava: Špaček 17, Cejpek 16, Čermák 15, Janík 12, Sladký 6, Šárka 2, Černý D., Ferdan, Vérosta, Vrtal.

Třebíč na Morendě nastoupila bez Radima Černého, Diviše a Janků. Naopak do sestavy se po dlouhém zranění vrátil Šárka. Domácí SAM neponechalo nic náhodě a nastoupili s tím nejlepším ligovým co měli k dispozici a hned od začátku utkání předváděli svoji dominanci. První čtvrtina byla ještě jakžtakž vyrovnaná, ale od druhé už mělo navrch domácí SAM, které se pyšnilo vynikající úspěšností střelby.

Třetí čtvrtinu pokazila hrůzostrašná čtyřminutovka, kdy třebíčští nebyli schopni dát koš, naopak soupeř nadále předváděl fyzický basket a k tomu přidal i pár leteckých kousků. Čtvrtá čtvrtina už se pouze dohrávala. Třebíčští sice bojovali, ale svoji "hurá" hrou to brněnským docela usnadnili a ti si v poklidu dokráčeli k jednoznačnému vítězství. Třebíči v boji o play-off nezbývá nic jiného než urvat ještě nějaké to vítězství ve zbývajících čtyřech utkáních.

Nábor

Partneři

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odkazy