Bez bojovnosti to nejde

Další nepodařený víkend mají za sebou třebíčští basketbalisté. V sobotním důležitém zápase na béčku Husovic podali jeden z nejhorších výkonů sezóny a zaslouženě prohráli. Nedělní zápas s favoritem soutěže už snesl přísnější měřítka a nebýt nepovedeného vstupu do utkání, tak mohl být zajímavější výsledek. Za 14 dní se Třebíč představí na domácí palubovce v hodně důležitých soubojích s Kroměříží a Zlínem.

BCS Husovice B - TJ Třebíč 89:66

» statistika a komentář

Body a sestava: Čermák 18, Svoboda Jar. 14, Černý R. 13, Špaček 8, Šárka 6, Vrtal 3, Ferdan 2, Vérosta 2, Černý D., Diviš, Sladký.

Třebíčský zájezd přijel na béčko Husovic pouze na výlet. V tomhle hodně důležitém utkání chybělo vše. Nebojovali jsme, nebránili jsme, hráli jsme nekolektivně! Nemusí se dařit střelba nebo jiná herní činnost, ale každý hráč musí jezdit po zadku! Buď si každý sáhneme do svědomí a budeme makat, nebo se na to v******* a budeme jezdit jen výlety…

BCS Husovice - TJ Třebíč 80:63

» statistika a komentář

Body a sestava: Vrtal 13, Čermák 11, Černý D. 11, Diviš 10, Vérosta 6, Černý R. 4, Ferdan 4, Šárka 4.

V neděli ráno neodcestovali další tři hráči, tak se nás na Morendě sešlo 8 statečných, v našem případě dle nového trháku od Tarantina „Osm hrozných“. Zkušený domácí tým od prvních vteřin diktoval tempo hry a jen za první čtvrtinu si dokázal vytvořit náskok 17 bodů.

Od druhé čtvrtiny se Třebíč poprvé o víkendu nadechla k lepšímu výkonu a pečlivou obranou a kolektivním výkonem do poločasu ukrojila 7 bodů z náskoku soupeře. Během třetí čtvrtiny si ale domácí vzali svůj náskok zpět a ještě ho navýšili, naštěstí třebíčští ukázali, že umí taky zabojovat a do konce utkání náskok soupeře nepatrně snížili.

Husovice byli lepší, ale podat výkon z áčka na béčku, tak hrajeme minimálně vyrovnanou partii. Bojovat, jinak to už letos nezlomíme!

Nábor

Partneři

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odkazy