Basketbalisté v jediném utkání prohráli

Jen jedno utkání absolvovali o víkendu basketbalisté TJ Třebíč. Svěřenci Vladimíra Smitala v 19. kole oblastního přeboru přivítali na domácí palubovce Černá Pole. Mužstvo z Vysočiny mělo hostit ještě Černovice, ale duel byl odložen.

TŘEBÍČ – Č. POLE 64:75

Domácí mohli soustředit všechny síly na druhý tým tabulky a do utkání vstoupili dobře. Třebíč po první čtvrtině vedla o sedm bodů. Jenže na dobrý výkon hostitelé ve druhé části nenavázali a Brňané vývoj zápasu otočili.

„Dobře jsme začali a byli lepší. Ve druhé čtvrtině jsme ale po nepřesnostech rozhodčích ztratili několik bodů a hodně znervózněli," komentuje domácí trenér Vladimír Smital.

Hráči z Vysočiny tak museli ve druhé polovině utkání dotahovat, což se jim nedařilo a hosté naopak ve třetí desetiminutovce zvýšili náskok na rozdíl šestnácti bodů.

V závěrečné čtvrtce měli mírně navrch domácí, ale pokulhávala jim koncovka, a když se jim nedařilo proměňovat ani trestné hody, stačili porážku jen zmírnit.

„I když jsme chtěli znovu začít hrát, tak jsme udělali spoustu chyb a nechali soupeře odskočit. Tak se to táhlo i v poslední čtvrtině. I když ta hra vypadala vyrovnaně, nedávali jsme jasné koše. A to i přes výškovou převahu," hodnotí třebíčský kouč.

TŘEBÍČ – ČERNOVICE odloženo

Utkání bylo pro marodku hostujícího mužstva odloženo.

autor: Jiří Oborný / Třebíčský deník
foto: Deník/Libor Plíhal

Nábor

Partneři

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odkazy