Domácí prohra se Slovanem

Třebíčské basketbalisty o víkendu nakonec čekal jen sobotní zápas se Slovanem Černá Pole, který nedopadl úspěšně pro třebíčské barvy. Další zápas odehrajeme za 14 dní na venkovní palubovce, ale zase pouze asi jen jeden, protože Husovice, to chtějí opět přeložit.

TJ Třebíč - Slovan Černá Pole 64:75

» statistika a komentář

Body a sestava: Černý D. 13, Svoboda Jar. 12, Čermák 10, Ferdan 9, Špaček 8, Cejpek 6, Babák 2, Diviš 2, Vrtal 2, Černý R.

Když jsme se v pátek večer dozvěděli, že nedělní soupeř nepřijede, tak jsme všechny síly mobilizovali na sobotu, i když jsme věděli, že to budeme mít hodně těžké. Na perimetru nám chyběli hned čtyři hráči (Janík, Sladký, Šárka, Vérosta), ale vstup do utkání se nám povedl na výbornou. První čtvrtinu jsme vyhráli 20:13.

Jenže ve druhé čtvrtině přišel totální rozklad hry, kdy jsme se nechali až moc ovlivnit pískáním jen na brněnskou stranu. Každý náš dotek byl brán jako faul, na druhé straně ne. Slovan se šňůrou 13 bodů v řadě dostal před nás a od té doby jsme už jen dotahovali.

Na začátku třetího kvartálu přišla další šňůra Slovanu, tentokrát osmibodová a soupeř si už jen zkušeně hlídal skóre. I když jsme v poslední čtvrtině byli o fous lepším týmem, tak nám lámaly vaz neproměněné trestné hody a tutovky zpod koše.

Nábor

Partneři

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odkazy