PREVIEW: První domácí zápasy a 2x Husky

Konečně! Až přelom října a listopadu přinese třebíčským basketbalistům první domácí zápasy nové sezóny. A nebudou to zápasy vůbec lehké. Třebíč čeká dvojzápas s Husovicemi, resp. v neděli s béčkem Husovic. Třebíči se vstup do sezóny vůbec nevyvedl a zatím ze všech čtyř venkovních zápasů odjeli třebíčští basketbalisté poraženi. Snad o víkendu předvedou to nejlepší a budou brát plný počet bodů.

31. 10. 2015 | 17:00 | TJ Třebíč vs. BCS Husovice

BCS Husovice. Až v poslední sezóně byly Husky sesazeny z trůnu mistra jižní Moravy, jinak předtím následujících 5 sezón nepřetržitě vládly. Ale to nic nemění na kvalitě týmu, který je složen z bývalých vynikajících ligových hráčů a v letošní sezóně určitě bude chtít své zaváhání napravit a vrátit titul mistra jižní Moravy zpátky na Morendu. Husky si zatím drží vynikající bilanci 5-0 a vládnou neúplné tabulce. Když si projedeme soupisku najdeme zde mnoho zkušených borců v čele s Josefem Jelínkem, který nás svoji trojkou popravil v posledním vzájemném zápase. Mezi opory patří jistě i Jan Malčík, Petr „Peca“ Malach nebo Jan Kozel, ale největší síla je v kolektivu Husovic.

Soupiska BCS Husovice: Bystřický, Dvořák, Hanák, Jelínek, Katrenčík, Koláček, Kozel, Krchňák, Lokos, Malach, Malčík, Petřík A., Petřík T., Průša, Sichler, Sláma, Vacek, Veverka, Vykypěl, Zadražil.

1. 11. 2015 | 10:00 | TJ Třebíč vs. BCS Husovice B

Papírově slabší soupeř nás čeká v neděli. Ale zdání klame a výsledky béčka Husovic si pozornost zaslouží, především když třebíčský tým na vítězství stále čeká. Rezerva se zatím nachází na páté příčce s bilancí 2-3 a jejich poslední výhra o 40 nad Zlínem budí respekt. Svěřenci trenéra Votoupala jsou o pár let mladší, než jejich kolegové z áčka a prezentují se běhavým basketbalem s dobrou střelbou za tři body. Tahouny Husovic B jsou František Kufčák, Jan Popelínský, Tomáš Stehlík a Miloš Vrlík.

Soupiska BCS Husovice B: Grabec, Jahůdka, Kufčák, Macíček, Makowski, Nedoma, Nevěčný, Onderek, Popelínský, Rotrekl, Stehlík, Svitavský, Škorpík, Šturc, Thiel, Vrlík, Zahradník.

PŘIJĎTE I VY FANDIT!

Nábor

Partneři

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odkazy