PREVIEW: Husovický dvojboj

Poprvé v novém roce 2015 odehrají zápasy před domácím publikem basketbalisté TJ Třebíč. Víkendový dvojboj zahájí v páteční předehrávce od 19:00 s lídrem tabulky BCS Husovice A. V sobotním špíle naopak na třebíčskou palubovku zavítá rezerva Husovic.

23. 1. 2015 | 19:00 | TJ Třebíč vs. BCS Husovice

BCS Husovice. Mistr OP I. třídy posledních pěti let (každý rok odmítl postup do druhé ligy) a současný lídr tabulky má letošní sezónu trochu „slabší“, jelikož už poznal hořkost porážky (ve Zlíně o 26 bodů). Říkáme slabší, protože jejich vítězství letos už nejsou tak drtivá jako v minulých letech. I Třebíč by se ráda na svého soupeře vytáhla a uštědřila mu porážku. Poslední vítězství Třebíče nad Husovicemi pamatuje ještě druhá liga asi 6 nebo 7 let zpátky. Husovice jsou z celé soutěže nejlépe výškově a váhově vybaveným týmem. Hold kluci trochu narostli. Mezi klíčové hráče patří těžká váha (cca 150 kg) Jan Kozel. Hlavním mužem na rozehrávce je bývalý rozehrávač Šlapanic Petr Malach.

24. 1. 2015 | 19:00 | TJ Třebíč vs. BCS Husovice B

Naopak svěřenci trenéra Jindřicha Votoupala, tj. BCS Husovice B se pohybují v našlapané tabulce na předposledním místě. I když na play-off ztrácí pouze jedno vítězství, tak hrozba sestupu visí ve vzduchu. Takže v sobotu večer nečeká Třebíč jednoduchý soupeř. V prvním vzájemném zápase na palubovce Husovic zvítězili třebíčští jen díky trojce Michala Čermáka 3 vteřiny před koncem. Mezi opory BCS Husovic B musíme zařadit Jana Popelínského.

PŘIJĎTE I VY FANDIT!

Nábor

Partneři

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odkazy