PREVIEW: Poslední utkání roku 2014, dvojička se Znojmem

Třebíčští čahouni a rychlíci se v posledním hracím víkendu roku 2014 utkají ve dvojutkání s nevyzpytatelným Znojmem. Proč nevyzpytatelným? Vzpomeňme na minulou sezonu, kdy Třebíč doma jasně přehrála borce z města okurek, ale následující den u nich o pár bodů nečekaně prohrála.

13. 12. 2014 | 19:00 | TJ Třebíč vs. TJ Znojmo

Na co by si měli dát třebíčští hráči pozor, aby se loňský rok neopakoval? Ze spolehlivých zdrojů víme, že jedinou hrozbou Znojma je hbitý rozehrávač Volf zvaný Vlašák – ten dokáže velmi nebezpečně najet i dobře vystřelit z trojkového oblouku. Jeho jedinou nevýhodou je, že občas míč drží příliš dlouho a nehraje moc kolektivně. Sám to však utáhnout nemůže!

Potencionálním sekundantem je střelec Fiala. Zřetelná jizva znojemského týmu se šklebí pod košem, odkud odešla trojice silných velkých pivotů (Zuhla, Svoboda, Cvach) a znojemští nyní disponují jediným klasickým centrem – vytáhlým, ale zatím nezkušeným Martinem Venským. Znojemský kádr však i přes nedostatek pivotů a početnou marodku dokázal porazit Slovan Černá Pole, se kterými borci z Třebíče prohráli.

Základním pilířem hry proti Znojmu bude tedy jediné: Hlavně to nepodcenit!

PŘIJĎTE I VY FANDIT!

Nábor

Partneři

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odkazy