PREVIEW: Poslední finalista a nevyzpytatelná Tesla

Poslední listopadový víkend přicestují na třebíčskou palubovku týmy Boskovic a Tesly Brno. V sobotním utkání od 19:00 bude soupeřem Třebíče loňský finalista tým Sokol BC Boskovice. Sokol se nyní nachází na 5. místě se stejnou bilancí jako domácí, tj. 4 – 4. Naopak nedělní soupeř Tesla Brno se nachází na opačném pólu tabulky. S bilancí 2 – 6 okupuje 10. místo.

29. 11. 2014 | 19:00 | TJ Třebíč vs. TJ Sokol BC Boskovice

Loňský finalista z Boskovic má po 8 zápasech na svém kontě překvapivě už 4 porážky, kdy svěřenci trenéra Petra Malacha nestačili na týmy Žabin, Vysočiny, Žďáru a Husovic A. Boskovice jsou velmi nepříjemným týmem hlavně, když hrají doma ve své „kůlničce“, kde spoléhají na svoji velmi dobře organizovanou zónovou obranu. Další zbraní v útoku jsou dobří střelci z perimetru. Mezi opory patří Petr Toman a Karel Kovář.

30. 11. 2014 | 10:00 | TJ Třebíč vs. Tesla Brno

Tým trenéra s třebíčskou minulostí Josefa Busínského se nečekaně pohybuje ve spodních patrech tabulky. Tesla dokázala porazit pouze Husovice B a Kyjov, tedy poslední dva týmy. Brněnská Tesla, která moc hráčů pod 30 let nenabízí spoléhá na zkušenosti z dávných dob druhé ligy a svého střelce Tomáše Pivece. Teslu dále bodově drží v zápasech Dalibor Gába a Zdeněk Šebestík. Na soupisce Brna se nově objevují také dva zahraniční hráči a to Miguel Lopez De La Cal a Avner Binyamin Matan, tak uvidíme jestli se v Třebíči představí.

PŘIJĎTE I VY FANDIT!

Nábor

Partneři

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odkazy