První víkend bez vítězství

Třebíčští basketbalisté o víkendu nestačili na týmy Kyjova a Tesly Brno. Třebíč v sobotním zápase v Kyjově podlehla po bojovném výkonu o 7 bodů. V neděli třebíčští podali horší výkon než v sobotu a v ospalém utkání prohráli s Teslou Brno o 10 bodů. Za 14 dní Třebíč čeká pouze jeden zápas a to v Blansku.

Jiskra Kyjov - TJ Třebíč 63:56

» statistika a komentář

Body a sestava: Čermák 11, Cejpek 10, Janík 10, Špaček 8, Černý D. 6, Černý R. 5, Vrtal 3, Sladký 2, Ferdan 1, Diviš.

Na palubovce neporaženého Kyjova měla Třebíč dobrý vstup do utkání, kdy se dařilo rozebírat kyjovskou obranu. Bohužel v poslední minutě první čtvrtiny Třebíč dostala dvě slepené trojky s rukou v obličeji a místo náskoku +9 to bylo pouze +3 po prvním kvartálu. Do druhé čtvrtiny lépe vstoupil Kyjov, který se dotáhl a následnou přetahovanou o každý bod uzmul pro sebe šňůrou 13 bodů, která asi rozhodla o osudu utkání.

Třetí čtvrtina byla vyrovnaná, Kyjov si hlídal náskok a když potřeboval tak se jim podařilo trefit trojku, naopak Třebíč doplácela na svoji neschopnost dát koš i z těch nejvyloženějších pozic. K tomu opět tragické šestky. Škoda, obrana fungovala skvěle, jen ten útok. Doma Třebíč určitě Kyjovu porážku oplatí.

Tesla Brno - TJ Třebíč 73:63

» statistika a komentář

Body a sestava: Cejpek 16, Janík 16, Černý D. 7, Špaček 7, Černý R. 6, Čermák 5, Vrtal 4, Ferdan 1, Sladký 1, Diviš.

V neděli na Třebíč čekala posílená Tesla Brno. Třebíč byla lepší pouze první čtvrtinu, kdy se dařily rychlé protiútoky i střelba nebyla špatná. Jenže Tesla, která se trefovala ze všech možných pozic byla stále na dostřel. Druhá čtvrtina byla opět tragická a v pohodě hrající Tesla otočila skóre a následně odskočila až na 8 bodů.

Zbytek utkání bylo vyrovnané, Třebíč se snažila probudit, chvílemi se to i dařilo, jenže když se dostala na dostřel, ubránila, tak se zabila vlastní chybou. Tak to pokračovalo až do konce zápasu. Bohužel tenhle víkend se třebíčským na útočné polovině vůbec nevydařil, snad za 14 dní ve dvojičce v Blansku třebíčští předvedou lepší výkony.

Nábor

Partneři

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odkazy