Tak to tu ještě nebylo

Po minižákovském, možná i házenkářském výsledku Třebíč bere vítězství. V nervy drásajícím utkání domácí byli přeci jen o něco lepší a dá se říct, že zaslouženě utrpěli vítězství. Na poslední dvě utkání základní části Třebíč zajíždí na horkou půdu Kyjova a na bazén Tesly Brno.

TJ Třebíč - SKB Černovice 43:33

» statistika a komentář

Body a sestava: Vérosta 8, Janík 7, Sladký 4, Svoboda Jar. 4, Šárka 4, Špaček 4, Vrtal 4, Černý D. 3, Černý R. 3, Cejpek 2, Diviš.

Páteční sváteční večer do Třebíče přicestoval k dohrávce tým SKB Černovice. Kromě Černovic přijeli či přišli i naši oblíbení rozhodčí a nebo fanoušci dychtící po basketbalu. Naopak nepřicestoval náš kapitán Čermák, který dal přednost rodinné rekreaci v Alpách. Chlapec o hodně přišel..

Ani nevím jestli se nám vstup do utkání vyvedl. Bylo to hodně nervózní, ale první čtvrtinu jsme jakžtakž zvládli. Ve druhé čtvrtce se vlastně nic nedělo. Kupa nepřesností, mizivá střelba a soupeř si vyzkoušel pár TH.

V druhé půlce utkání jsme si v každé čtvrtině pomohli šňůrou 7 bodů v řadě. Nejprve jsme překlopili skóre na svoji stranu a potom si vybudovali konečný náskok 10 bodů. Byli jsme lepší na obranné polovině, kde jsme soupeře nepouštěli do otevřených střel ani jednoduchých nájezdů, k tomu jsme vládli na obranném doskoku. Jen to utrpení v útoku...ale je to vítězství! :)

Nábor

Partneři

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odkazy