Basketbalisté neuspěli na husovické půdě

Nedaří se. Třebíčští basketbalisté si připsali další dvě porážky. Hráči TJ nejdříve nezvládli důležitý zápas 21. kola oblasntího přeboru na palubovce husovického béčka. Svěřenci Vladimíra Smitala v následujícím kole podali zlepšený výkon proti lídrovi tabulky, ale to na favorita soutěže nestačilo.

HUSOVICE B - TŘEBÍČ 89:66

Propadákem skončil důležitý zápas pro hosty. „Zahráli jsme špatně. Nedařila se nám střelba a nebyli jsme schopní dát za celé utkání jedinou trojku," mrzelo třebíčského trenéra Vladimíra Smitala.

Jeho tým si v první čtvrtině sice vypracoval těsný náskok, ale o ten záhy přišel a na palubovce existovalo pouze domácí mužstvo. „Hráli jsme špatně, i když jsme po první čtvrtině vedli, ale pak jsme najednou nebyli schopní dát koš," mávl rukou hostující lodivod.

HUSOVICE – TŘEBÍČ 80:63

Třebíčští sice podali oproti předešlému utkání zlepšený výkon, ale to na lídra nestačilo. „Byli jsme tentokrát lepší, ale soupeř hrál ještě lépe. Těžko se to hodnotí," krčil rameny hostující kouč Vladimír Smital.

Jeho svěřenci na palubovce lídra i přes absencí klíčových hráčů bojovali, ale nestačilo to. „Nehráli jsme špatně, ale těžko se takový zkušený soupeř poráží, když nemáte své nejlepší hráče. Zkrátka nemůžete porazit prvního. Dvě čtvrtiny jsme byli Husovicím vyrovnaným soupeřem, ale dvě čtvrtiny o hodně prohráli," uzavřel hodnocení Smital.

autor: Jiří Oborný / Třebíčský deník
foto: Deník/Libor Plíhal

Nábor

Partneři

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odkazy