Jak v nové sezóně 2016/2017?

Po nevydařené sezóně 2015/2016 se blíží sezóna nová a snad i úspěšnější. Třebíčský basketbal budou v soutěžích reprezentovat jen muži. Družstvo přípravky, které funguje od května, bude nadále tréninkem zdokonalovat první basketbalové krůčky a dovednosti. Během sezóny odehrají naši nejmenší své první přátelské zápasy či turnaje.

Přípravka

Tréninková činnost bude obnovena po letních prázdninách v úterý 6. 9. 2016. Časy tréninků budou upřesněny zde na stránkách, facebooku a rodičům dětí přijdou na e-mail, popř. SMS zprávou. Nadále bude pokračovat nábor dětí do družstva přípravky.

Muži

Stejně jako loni bude v OP1 působit 13 týmů (loni na začátku odstoupili Boskovice, takže nakonec hrálo 12). Po úvodním rozlosování nám byl přisouzen opět Černý Petr v podobě lichého týmu. Po urgencích, kdy se nám nelíbilo podruhé za sebou být lichým týmem nám STK vyšla vstříc a nakonec jako lichý tým bude působit nováček SAM Brno, které bylo do soutěže zařazeno VV ČBF JM.

K individuální letní přípravě budou pro hráče k dispozici plány, které dostanou e-mailem. Tréninky v hale začínají 16. 8. 2016. Od pátku 2. 9. do neděle 4. 9. proběhne týmové herní soustředění. Během září tým mužů čekají i přípravné zápasy. Soutěž začíná 24. 9. 2016 v Kroměříži. Rozpis nové sezóny najdete v sekci Muži > Rozpis utkání.

Nábor

Partneři

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odkazy