Kadetky mají za sebou první venkovní utkání, které odehrály v dalekém Uherském Brodě. K dalšímu utkání cestují na palubovku Sokola Lanžhot.

BK Spartak Uherský Brod - TJ Třebíč 89:17

» statistika a komentář

Body a sestava: Keliarová 10, Halačková 2, Jonášová 2, Pisková 2, Prodělalová 1, Bartůňková, Hanzalová, Obůrková, Pařilová, Prokšová, Valová.

BK Spartak Uherský Brod - TJ Třebíč 80:29

» statistika a komentář

Body a sestava: Keliarová 16, Obůrková 9, Pisková 4, Bartůňková, Halačková, Hanzalová, Jonášová, Pařilová, Prodělalová, Prokšová, Valová.

První listopadovou sobotu třebíčské kadetky odcestovaly na soupeřovu palubovku do Uherského Brodu. Po dlouhé a brzké ranní cestě třebíčské hráčky dorazily do cíle a čekalo na ně tak první venkovní dvojutkání sezóny.

Utkání se neslo v přiměřeném až skoro ospalém tempu oproti předešlým utkáním, kdy na naše hráčky soupeřky tlačily agresivní obranou. I přesto bylo velmi těžké se prosadit do koše, soupeřky velmi dobře bránily a zahušťovaly podkošový prostor, a tak nebylo moc prostoru k jednoduchému najetí do koše.

Soupeřky opět ukázaly, že nějaký čas spolu trénují a jejich zkušenosti přenesly do těchto dvojutkání a dokráčely tak ke dvěma vítězstvím.

Co je pozitivem z tohoto venkovního střetnutí, že naše bojovnice se oproti prvnímu dvojutkání výrazně zlepšily a dokáží si vytvořit i krásnou basketbalovou akci.

K dalšímu dvojutkání třebíčské kadetky odcestují na palubovku běhavě nepříjemného Lanžhotu.

Partneři

 

 

 

 

 

 

 

 

Odkazy