V sobotu odcestovali žáci U15 do Humpolce. Třebíčští domácím nedali sebemenší šanci a do tabulky si připsali dvě vysoká vítězství.

Jiskra Humpolec - TJ Třebíč 21:117

» statistika

Body a sestava: Blažek D. 28, Palát 26, Novotný 24, Blažek A. 21, Bureš 6, Jedlička 4, Zacha 4, Chloupek 2, Svoboda 2, Kohout.

Jiskra Humpolec - TJ Třebíč 32:94

Body a sestava: Blažek D. 28, Blažek A. 20, Novotný 16, Palát 14, Bureš 12, Svoboda 2, Zacha 2, Chloupek, Jedlička, Kohout.

Komentář trenéra Vladimíra Smitala:

K prvním letošním utkáním odjeli hráči U15 na palubovku do Humpolce. První utkání začali naši hráči koncentrovaně, s dobrou obranou i přesnými útoky. V každé čtvrtině i po vystřídání základní pětky byli lepší a náskok navyšovali na konečných 21:117.

Začátek druhého utkání se podobal tomu prvnímu, avšak soupeř se postupně zlepšoval jak v obraně, tak v útoku. 2 čtvrtina 12:18 byla nejvyrovnanější z celého dvojutkání, z naší strany se špatným zakončením. Ve 3. čtvrtině se naše hra zlepšila, převaha byla opět velká. Soupeřům docházeli síly a nedokázal se přizpůsobit naší rychlé hře. Třebíčští si do tabulky připsali dvě vysoká vítězství.