71:88
(13:27, 14:22, 27:23, 17:16)
TJ Třebíč Tygři JBC Brno C

Po krátké pauze čekal třebíčské kadety lídr tabulky – Tygři JBC Brno C. Vstup do utkání jako přes kopírák proti Podolí, rychle jsme si vybudovali mírný náskok, ale to bylo bohužel naposledy, kdy jsme vedli. Tygři se do nás zakousli a už po první čtvrtině měli náskok 14 bodů (13:27). Třebíčští pravidelně rotovali sestavou, aby dostali rovnoměrnou příležitost všichni hráči.

To zkušenému soupeři poskládaného z extraligových a ligových hráčů vyhovovalo a svoje vedení navýšil až na poločasových 22 bodů (27:49). Ve druhé půlce jsme našli zbytky sil a dokázali obě čtvrtiny vyhrát a tím trochu zkorigovat rozdíl ve skóre. Teď nás čekají odvety se soupeři. Soupeře už známe, tak snad se nám podaří získat víc vítězství a ještě zabojovat o nadstavbu ve skupině o 4.-6. místo.