63:68
(18:23, 19:17, 14:15, 12:13)
SK Renocar Podolí TJ Třebíč
Komentář k zápasu:

K dalším utkáním Nadregionální ligy cestovali kadeti do Podolí u Brna, kde měli třebíčští mladíci narazit dle tabulky na jedny z nejsilnějších soupeřů.

Do prvního utkání s domácím SK Renocar jsme vstoupili nebojácně, kdy už ve 3. minutě jsme měli náskok 7 bodů (2:9). Tenhle náskok dá se říct, že byl rozhodující po zbytek utkání. Domácí tým Podolí využíval své rychlosti a v 17. minutě se dostal do jednobodového vedení, ale to bylo vše. Třebíčští první půlku vyhráli 37:40.

Ve druhé polovině utkání třebíčští udržovali mírný náskok před kousavým soupeřem. Podolí se ve 38. minutě ještě dostalo ke střele na vyrovnání skóre, ale střela nenašla přesný cíl a pak už jsme si náskok pohlídali. Třebíčští kadeti se v tomhle utkání mohli opřít o TH hody, kdy se úspěšnost oproti minulému víkendu zvedla na solidních 61% (18/11).