42:131
(6:29, 4:37, 19:31, 13:34)
TJ Sokol Židlochovice TJ Třebíč

Do Židlochovic poprvé v sezóně vyrazili bratři Novákové, kteří před začátkem sezóny přestoupili do extraligových Pardubic. Jejich přítomnost na hřišti byla znát. Vstup do utkání proti poslednímu týmu naší skupiny NRL se vyvedl, kdy po 15. minutách hry jsme vedli 6:40. Sbírali jsem soupeři míče na útočné polovině a naši hráči neměli problém navyšovat skóre na poločasových 10:66.

Po přestávce jsme polevili v obraně, kdy jsme za třetí čtvrtinu inkasovali 19 bodů (29:97). Čtvrtá čtvrtina se již dohrávala, ale přesto skóre narostlo až na konečných 42:131.

Utkání ozdobilo několik brejků zakončených zasmečováním do koše a Tomáš Novák zaznamenal málokdy vídaných 50 bodů. Kaňkou na utkání ale byly špatné šestky (41/19 - 46%), což nás bohužel provázelo i v druhém sobotním utkání s Vyškovem.