41:65
(9:13, 5:17, 12:14, 15:21)
TJ Třebíč TJ Znojmo

První turnaj NRL U17 v sezóně 2019/2020, který byl pořádán v Třebíči, byl pro většinu kluků prvním utkáním v dorostenecké kategorii U17 a zároveň i premiérou v basketbalové soutěži vůbec.

Do utkání proti soupeři ze Znojma, který v této kategorii měl překvapivě pod košem dva dvoumetrové hráče, jsme vstoupili nebojácně s cílem získat první herní zkušenosti. Po první čtvrtině jsme ztráceli pouhé 4 body (9:13). Bohužel pak se projevila herní nezkušenost třebíčských a ve druhé čtvrtině jsme přes zataženou obranu soupeře dokázali nastřílet pouze 5 bodů a v poločase na soupeře ztráceli již celých 16 bodů.

V druhé polovině utkání jsme se výrazně zlepšili a se zkušenějším soupeřem jsme hráli vyrovnanou partii. Třebíčský prapor držel především domácí pivot Šeda, který přehrával vysoké pivoty Znojma.