66:51
(17:9, 17:14, 16:14, 16:14)
TJ Třebíč B Sokol Bystřice nad Pernštejnem
Komentář k zápasu:

V sobotním utkání nastoupilo béčko proti Bystřici nad Pernštejnem. První zápas na půdě soupeře dopadl jednoznačně 48:82 pro Třebíč, když o osudu zápasu rozhodl drtivý nástup v první čtvrtině, kterou jsme vyhráli o 22 bodů.

S cílem tento výkon zopakovat jsme vtrhli také do domácího měření sil a přesnou střelbou, dobrými nájezdy a slušnou obranou jsme si i v odvetě vytvořili od začátku pohodlný náskok (17:9 po 1Q). Brzy tak do hry mohli naskočit všichni hráči z lavičky, kteří se téměř všichni dokázali prosadit také bodově.

V dalším průběhu zápasu třebíčští pod dojmem výrazného vedení polevili, a přestože vyhráli i všechny následující čtvrtiny, závěrečný rozdíl ve skóre byl nakonec pouhých 15 bodů. Díky rovnoměrně rozděleným minutám na hřišti ale pošetřili hráči síly před důležitým nedělním soubojem proti soupeři ze špičky tabulky, Sokolu Podolí.