75:70
(22:10, 16:23, 21:16, 16:21)
Slavia Kroměříž B TJ Třebíč B

Na sobotní zápas do Kroměříže vyrazilo pouze 8 hráčů, a proto byla strategie soupeře, který byl v plném počtu, zcela jasná. Častá střídání, přesná střelba a dobrá obrana způsobila, že na konci první čtvrtiny Třebíč prohrávala 22:10. Ve druhé čtvrtině se tempo hry zpomalilo, čehož dokázalo béčko zkušeně využít a dokázalo stáhnout kroměřížské vedení na pouhých 5 bodů (38:33).

Do druhé půlky zápasu třebíčští nastoupili s myšlenkou, že obrat a případná výhra není nemožná, avšak soupeř dal jasně najevo, že on se bez boje nevzdává a střelba z trojkového oblouku opět třebíčskou myšlenku na výhru vzdálila. Poslední čtvrtina se nesla v bojovém duchu a byla to tahanice o každý bod, a i když čtvrtinu béčko o pět bodů vyhrálo, konečný výsledek byl pozitivní pro Kroměříž.

Za zmínku pak stojí velmi vydařený večer, kdy se třebíčští basketbalisté setkali s kamarády z BKVM a o zábavu bylo tedy až do ranních hodin postaráno. Vzpomínkovým místem bude snad navždy kroměřížská kašna a podivná diskotéka.