86:46
(19:9, 27:8, 19:9, 21:20)
TJ Třebíč B BK Vyškov B

V sobotní sváteční podvečer hostilo třebíčské béčko tým z chvostu tabulky – rezervu Vyškova. Celý víkend se náš tým musel obejít bez stále zraněného Kisly a nemocí skoleného Mifina. Přesto se v domácím dresu sešlo osm hráčů a od úvodních minut se zápas odvíjel podle papírových předpokladů.

Děravá obrana hostů nechávala třebíčské od začátku pohodlně navyšovat svůj náskok z jednoduchých nájezdů a rychlých protiútoků a už o poločase byl rozdíl ve skóre téměř třicetibodový (46:17). Do druhého poločasu naskočil rovnou z vlaku Tesy a i za tento omezený čas stihl podpořit tým 9 body.

Slušnou porci odehraných minut opět mohli dostat naši nejmladší hráči (Lenikus, Novák, Skála) a všichni tři se v zápase dokázali prosadit střelecky. Náskok se podařilo do konce zápasu navýšit až na rovných 40 bodů a domácí si tak pohodlně dokráčeli pro povinné dva body.

Nejlepší střelecký výkon dosavadního průběhu sezony předvedl s 35 body Michal Balko, se kterým si hostující obrana nevěděla rady. Kaňkou na sobotním vítězství však bylo zranění kotníku Radka Svobody.