74:65
(26:14, 15:17, 18:18, 15:16)
TJ Třebíč Sokol Šlapanice B

Do nedělního utkání nezasáhl Špajda, který v době utkání už seděl v letadle směr New York a s lehkým zraněním laborující Michal Balko.

Utkání bylo jak přes kopírák týden starého zápasu ve Šlapanicích. Třebíčští nastoupili na svého soupeře a po první čtvrtině měli náskok dvanácti bodů (26:14). V 18. minutě měli třebíčští už náskok 18 bodů, o který do konce druhé čtvrtiny přišli (41:31).

Ve třetí a čtvrté čtvrtině působili třebíčští unaveným dojmem a hostující Šlapanice po chybách domácích stahovali náskok, kdy se čtyři minuty před koncem dostali na dostřel jednoho koše. Pak třebíčští ještě z posledních sil zapnuli a dokráčeli k povinnému vítězství.

Vítězstvími v posledních třech zápasech si třebíčští zajistili konečné 2. místo po základní části Jihomoravské ligy. Ve čtvrtfinále play-off narazí třebíčští na Sokol Hodonín. BOJUJEM!