80:63
(28:15, 20:12, 21:23, 11:13)
TJ Třebíč Tesla Brno

Do prvního domácího utkání v roce 2019 nastoupili třebíčští bez Honzy Janíka, Petra Pavlase a Kuby Cejpka. Vstup do utkání byl skvělý. Ve 4. minutě už třebíčští vedli 13:4. Do konce první čtvrtiny hostující Tesla opticky hru vyrovnala, ale i tak po první čtvrtině ztrácela na Třebíč 13 bodů (28:15). Nástup do druhé čtvrtiny vyšel třebíčským ještě lépe než do úvodní čtvrtky. Pevná obrana, rychlé protiútoky a přesná střelba znamenala šňůru šestnácti bodů v řadě a vedení 44:15 v 16. minutě. Pak už třebíčští trochu polevili a Tesla do poločasové přestávky ukrojila něco málo z náskoku třebíčského týmu (48:27).

Třetí čtvrtina nebyla moc pohledná pro oko náročného třebíčského diváka. Hra byla rozkouskována množstvím faulů a trestných hodů, ale i tak si třebíčští nadále udržovali bezpečný náskok 19 bodů (50:69). Poslední čtvrtina už se v poklidu dohrávala, kdy si třebíčští udržovali náskok před bojující Teslou a utkání dovedli do vítězného konce a nadále drží domácí neporazitelnost.

Za 14 dní čeká třebíčské áčko pouze jedno utkání a to v neděli doma, kdy do Třebíče přicestuje lídr soutěže Jiskra Kyjov! Sobotní utkání v Hodoníně je na žádost soupeře přeloženo na pátek 1. 3. 2019.