97:56
(32:11, 25:11, 16:19, 24:15)
TJ Třebíč ASK Blansko

Třebíčské áčko mělo o víkendu na programu dohrávky odložených zápasů. Kvůli problémům se složením sestavy byl do týmu narychlo přiveden na hostování z Velkého Meziříčí Lukáš Man, který se uvedl dobrými výkony.

V sobotu hostila Třebíč souseda z tabulky Blansko, které podobně jako domácí nenastoupilo v nejsilnější možné sestavě. Třebíčští přesto v úvodu zápasu nic nepodcenili a na svého soupeře vlétli. V páté minutě už vedli o 20 bodů (23:3). Blansko působilo dost odevzdaným dojmem, a tak bylo jasné, že zápas už se bude pouze dohrávat. Domácí pokračovali v dobrém výkonu i ve druhé čtvrtině a před poločasem se jejich náskok vyšplhal na 35 bodů (57:22).

Po změně stran pod vlivem vysokého vedení domácí polevili a tempo hry výrazně upadlo. V závěru zápasu už bylo otázkou pouze to, zda se diváci dočkají populární stovky. Nikdo z třebíčských se ale k tomu neměl (možná i kvůli pokutě s tím spojené), a tak se skóre domácích zastavilo na čísle 97.