66:58
(21:11, 18:10, 15:21, 14:16)
BK Vlci Žďár B TJ Třebíč

V sobotu třebíčské áčko cestovalo do zasněženého Žďáru nad Sázavou, kde na třebíčský tým čekala smečka žďárských Vlků. Do utkání vstoupili lépe domácí, kdy třebíčští nezachytili začátek a ve 3. minutě prohrávali 8:0. Ani do konce první periody nepřišlo nějaké zlepšení a třebíčští ztráceli 10 bodů (21:11). Chaos v útoku a špatné řešení obranných situací pokračovalo i ve druhé čtvrtině, kdy třebíčští ztráceli už hrozivých 20 bodů, ale do konce první půlky utkání zvládli výsledek ještě trochu zkorigovat (37:21).

Do druhé půlky utkání šli třebíčští s cílem co nejvíc ukrojit z náskoku domácích a otočit utkání. Třebíčští se přizpůsobili na tvrdost utkání, kterou dovolili rozhodčí, což bylo spíš ke škodě, protože celé utkání víc připomínalo jatka než basketbal. Třetí čtvrtina utkání tak patřila třebíčskému týmu, který stáhl náskok Vlků na 10 bodů (52:42). Bohužel ve čtvrté čtvrtině i přes zlepšenou obranu pokračovalo trápení na útočné polovině a i přes spoustu volných střeleckých pozic se třebíčští nebyli schopni trefit a ze Žďáru si odvezli zbytečnou porážku, která komplikuje boj o čelo tabulky.