87:65
(15:13, 27:14, 27:24, 18:14)
Slovan Černá Pole C TJ Třebíč

V neděli třebíčští cestovali opět do Brna, tentokrát na palubovku Černých Polích, kde nastoupili k zápasu na neděli v netradičních 15:30. Utkání bylo v první periodě utkání vyrovnané. Rychle a tvrdě hrající soupeř, ale přesto měl k dobru dva body (15:13). Ve druhé čtvrtině, ale domácí spustili trojkovou kanonádu a po šňůře 16:2, kterou nedokázal zastavit ani timeout ztráceli třebíčští v poločase 15 bodů (42:27).

Do třetí čtvrtiny šli třebíčští s cílem co nejvíc znepříjemnit život hráčům soupeře a ukrojit co nejvíc z náskoku Černých Polích. To se ale vůbec nepodařilo. Když už se podařilo ubránit, tak třebíčský tým zabila hloupá ztráta nebo neproměněný šoupák. V pohodě hrající soupeř za druhou půlku nasázel dalších 7 trojek a vyhrál zaslouženě nad trápící se Třebíčí 87:65.

Třebíčští se přesvědčili, že samo to nepůjde a je potřeba máknout, ať se neztratí kontakt se špičkou tabulky...