62:92
(18:26, 14:23, 16:21, 14:22)
TJ Třebíč SK Žabovřesky
Komentář k zápasu:

Vstup do finálového utkání před zaplněnou halou v Třebíči vyšel lépe Žabinám a už ve 4. minutě si hosté vybudovali náskok 10 bodů (6:16). Po timeoutu Třebíče se na chvíli podařilo zastavit nápor Žabin, ale i tak po 1. čtvrtině měli třebíčští manko 8 bodů (18:26). Ve 13. minutě se třebíčští ještě dostali na rozdíl dvou košů, ale to bylo ze strany domácích vše a v pohodě hrající Žabiny navyšovaly svůj náskok až na poločasových 17 bodů (32:49).

Do třetí části prvního utkání šli třebíčští s cílem co nejvíc umazat z náskoku hostů. To se částečně dařilo do 26. minuty, pak přišla šňůra 9 bodů v řadě, náskok Žabin se vyhoupl přes 20 bodů a domácí hráči zápas v hlavách prohráli. Zbytek zápasu už se jen dohrával a Žabiny dokázaly svůj náskok navýšit až na hrůzostrašných 30 bodů, což do odvety třebíčským sebralo téměř veškeré naděje...