58:63
(13:10, 14:15, 20:21, 11:17)
Jiskra Kyjov TJ Třebíč

Do Kyjova k prvnímu semifinálovému utkání odjeli třebíčští téměř kompletní, když chyběl pouze zraněný Diviš. Vstup do utkání před zaplněnou halou vyšel lépe domácím, kteří ve 4. minutě vedli 10:3. Po timeoutu třebíčští utáhly šrouby v obraně a první čtvrtka skončila 13:10. Druhá čtvrtina byla ještě víc vyrovnaná. Hrál se fyzicky náročný basketbal, kdy třebíčští se snažili využívat svoji výškovou převahu. To se částečně dařilo a třebíčští z náskoku ukrojili další bodík (27:25).

Ve třetí čtvrtině pokračovala přetahovaná o každý bod. Třebíčští se v 25. minutě poprvé dostali do vedení, které jim ale do konce čtvrtky nevydrželo (47:46). Ve čtvrté čtvrtině už hosté z Třebíče byli lepší. Skvěle fungovala obrana, když v posledních třech minutách třebíčští nedostali ani jeden koš a šňůrou 6 bodů v řadě rozhodli o důležitém vítězství a do Třebíče si odvezli náskok 5 bodů!