83:59
(17:14, 22:21, 22:13, 22:11)
TJ Třebíč ASK Blansko

Do nedělního utkání vstoupili lépe hosté z Blanska když ve 4. minutě vedli 5:11. Domácí sice do konce čtvrtiny skóre otočili (17:14), ale pořád to bylo trápení z předešlého dne. Ani ve druhé čtvrtině nepřišel zlom, hra stále byla neurovnaná, střelba se nedařila a v obraně to skřípalo. Třebíčští i tak o poločase vedli 39:35.

Až v polovině třetí čtvrtiny, kdy se Blansko dostalo na dostřel jednoho koše se to zlomilo. Třebíčští zpřesnili obranu, začala se dařit střelba, bojující hosté přestali stíhat rychlé protiútoky domácích a Třebíč tak navýšila vedení na 13 bodů po třech čtvrtinách (61:48). Ve čtvrté čtvrtině domácí pokračovali tak, jak končili čtvrtku třetí, a dokráčeli tak pro pohodové vítězství o 24 bodů.

Třebíč tak splnila cíl dalších dvou výher a na zájezd do Kyjova a Uherského Brodu pojede s cílem udržet co nejvýhodnější pozici do play-off...jen tak dál!