88:69
(21:19, 30:22, 15:21, 22:7)
TJ Třebíč BK Žďár nad Sázavou B

V sobotu do Třebíče přijel nepříjemný soupeř ze Žďáru nad Sázavou. Třebíčští nastoupili ne zcela fit a s pár absencemi, ale na hru, resp. výsledek to nemělo vliv. Třebíč vstoupila do utkání lépe než hosté ze Žďáru a v úvodních minutách si vybudovala mírný náskok. Jenže hosté se nedali ve 4. minutě se dostali poprvé a zároveň naposledy do vedení. Domácí nakonec první čtvrtinu zvládli v poměru 21:19. Ve druhé čtvrtině si třebíčští udržovali mírný náskok 1-3 bodů až do 18. minuty, kdy šňůrou 9 bodů v řadě navýšili na poločasový rozdíl 10 bodů (51:41).

Do obávané třetí čtvrtiny vlétli lépe domácí, když navýšili svoje vedení rychle na 15 bodů. Jenže poslední dvě minuty 3. čtvrtiny patřili hostům ze Žďáru, kteří šňůrou 12 bodů stáhli třebíčský náskok na pouhé 4 body (66:62). Čtvrtá čtvrtina začala nepřesně z obou dvou stran. Jak domácí, tak hosté seřizovali svoje mířidla, což se povedlo prvně domácím, kteří si v 35. minutě vybudovali náskok 10 bodů, a pak už bez problémů dokráčeli k jedenáctému vítězství v řadě.

Po vítězství čekala na hráče v šatně zasloužená svačinka od Firdy (srdce třebíčského basketbalu), aby si následně třebíčští druhý den smlsli i na Vysočině.