64:78
(16:20, 13:19, 25:17, 10:22)
SKB Černovice TJ Třebíč

K dohrávce do Brna třebíčští odcestovali bez horala Čermáka a zraněného Ferdana. Vstup do utkání se vyvedl a díky rychlému přechodu třebíčští ve 4. minutě vedli 2:7. Jenže domácí se díky 11 bodům v řadě velmi rychle vrátili do utkání a na chvíli se dostali i do vedení, ale závěr první čtvrtky už byl v režii hostující Třebíče (16:20). Ve druhé čtvrtině pokračovala hra plná nepřesností. Třebíčští se ne a ne trefit, Daniel Černý si zlomil ruku a až v 19. minutě dokázali třebíčští díky šňůře 9 bodů odskočit na poločasových 29:39.

Třetí čtvrtina byla tragická. Hosté z Třebíče neproměňovali šoupáky a i v obraně bylo více děr než v ementálu, tak domácí Černovice stáhly náskok třebíčských na dva body (54:56). Ve čtvrté čtvrtině už domácí fyzicky odpadli a třebíčští svého soupeře díky rychlému protiútoku definitivně zlomili a do Třebíče si odvezli utrápené vítězství.