89:74
(31:15, 14:14, 22:27, 22:18)
TJ Třebíč Sokol Šlapanice B
Komentář k zápasu:

V prvním zápase nového roku přivítali třebíčští na domácí palubovce rezervu Šlapanic a třebíčští jim chtěli vrátit porážku z října. Třebíč nastoupila v okleštěné sestavě. Kromě dlouhodobě zraněných chyběli pro tento víkend i dva hráči ze základní rotace, a to nemocný Vrtal a studující Janík. Vstup do utkání se domácím vyvedl a po třech minutách to bylo 7:0, ale hosté ze Šlapanic se rychle oklepali a vrátili se zpátky do hry. Jenže v 7. a 9. minutě přišly dvě třebíčské šňůry 9:0 a Třebíč si tak vybudovala rozhodující náskok a po první čtvrtině vedla 31:15. Druhá čtvrtina byla vyrovnaná, když koš na jedné straně střídal koš na druhé straně (45:29).

Třetí čtvrtina byla nejhorší pasáží z pohledu třebíčských. Domácím to přestalo běhat a obrana byla děravá jak ementál, a tak hostující Šlapanice po zásluze stáhli náskok třebíčských o 5 bodů (67:56). Začátek čtvrté čtvrtiny byl pořád špatný, což mělo za následek, že se hostující celek dostal pět minut před koncem na dostřel šesti bodů. Třebíč se ale probrala zavčas a šňůrou 7 bodů v řadě nepřipustila žádné komplikace a dokráčela si pro osmé vítězství v řadě!