96:62
(34:16, 31:24, 16:16, 15:6)
TJ Třebíč BK Spartak Uherský Brod

Třebíč se po měsíci a půl představila doma a do sestavy se vrátili Šárka s Cejpkem. Naopak pracovní povinnosti nepustily do hry Diviše a problémy s kolenem třebíčského kapitána Čermáka.

Do utkání lépe vstoupili hosté z Uherského Brodu, kteří ve druhé minutě vedli 2:8. Pak ale přišel třebíčský uragán a dvě šňůry 15:1, 12:1 a první čtvrtina skončila drtivě 34:16. Na začátku druhé čtvrtiny přišla další šňůra 10:2 a chvílemi už to bylo téměř o 30 bodů. Celou první půlku (65:40) si Uherský Brod nevěděl s rychlou hrou třebíčských rady. Když třebíčským nevyšel rychlý protiútok, tak šla přihrávka dolů, kde domácí měli výškovou převahu nebo přiletěl dalekonosný projektil zpoza oblouku.

To co vycházelo první půlku, se bohužel ve druhé půlce zadrhlo. Teda především ve třetí čtvrtině, kde začátek vyšel lépe hostům a už to vypadalo, že se šňůrou 2:11 vrátili do zápasu. Naštěstí třebíčští utáhli šrouby v obraně a do konce utkání už inkasovali pouze 11 bodů a svůj náskok 25 bodů z první půlky utkání navýšili na konečný rozdíl 34 bodů (96:62).