60:69
(12:20, 11:11, 16:18, 21:20)
BC Vysočina B TJ Třebíč

Třebíč přijela do Jihlavy pouze v 10 hráčích (bez marodů a pracovně zaneprázdněného Cejpka), ale zato s odhodláním pokračovat ve výkonech z posledního hracího víkendu, ale úvodní minuty se vydařily více domácím, kteří šli rychle do vedení 5:2. Třebíčští se po čtyřech minutách rozdýchali (horko a vlhko, které v Třebíči není) a osm bodů v řadě znamenalo obrat a timeout domácích. Třebíč, ale nadále pokračovala v dobré hře a první čtvrtinu nakonec vyhrála 12:20. Druhé dějství nebylo moc pohledné, obě dvě družstva kupila dost chyb a skóre se moc neposunulo (23:31).

Stejně jako druhá čtvrtina, tak i třetí čtvrtina byla vyrovnaná, jen střelci dali o sobě trochu víc vědět a třebíčští tak měli do závěrečného dějství náskok 10 bodů (39:49). Do čtvrté čtvrtiny vstoupili lépe hosté a během pěti minut si vybudovali náskok 16 bodů, ovšem domácí Jihlava se nevzdala a šňůrou 12:2 pocuchala nervy třebíčského lodivoda (hráči na sobě nedali nic znát). Naštěstí po dvou timeoutech, které přišli ve správnou chvíli si třebíčští závěr zkušeně pohlídali a získali tak cenné vítězství z jihlavské palubovky.