96:83
(23:17, 22:19, 28:31, 23:16)
TJ Třebíč BCS Husovice

Vichřice do Třebíče přivála svatebčana Cejpka a velmi silný tým Husovic. Jen rozhodčí měli menší zpoždění. Třebíč začala opět skvěle, běžela 5. minuta a hosté brali time-out při skóre 14:5. Po oddechovém čase se hra vyrovnala a Třebíč 1. čtvrtinu vyhrála 23:17. Ve druhé čtvrtině třebíčští pokračovali v dobré kolektivní hře na obou stranách hřiště. Nebýt třech trojek z rukou hráčů Husovic mohl být náskok výraznější, ale i tak domácí navýšili náskok o další tři body (45:36).

Třetí čtvrtina nabídla divokou přestřelku, ve které po většinu času za delší konec provazu tahali hráči Husovic a dostali se i na dostřel jednoho koše. Avšak poslední minuta třetí čtvrtiny patřila domácím a po trojce a and-one akci šli domácí do čtvrté čtvrtiny s náskokem 6 bodů. Na začátku čtvrté čtvrtiny ještě hosté zazlobili trojkou, ale pak přišla třebíčská šňůra 10:1, na kterou už hosté nedokázali odpovědět. Třebíčští konečně dokráčeli k vítězství nad Husovicemi, ale především se poprvé v letošní sezóně za celý víkend prezentovali dobrou hrou, která snesla přísnější měřítka (chyby tam samozřejmě byly). Pochvala pro všechny hráče a jen tak dál!