100:60
(22:16, 24:18, 27:9, 27:17)
TJ Třebíč SKB Černovice
Komentář k zápasu:

Třebíč kromě dlouhodobých marodů postrádala svatebčana Cejpka, ale absence nejvyššího (výškově) nezabránila třebíčským hráčům vstoupit do utkání jako uragán, kdy ve 4. minutě Třebíč vede 14:2. Po oddechovém čase hostujících se hra vyrovnává a díky dvěma přesným trefám zpoza oblouku je skóre po 1. čtvrtině 22:16. Druhá čtvrtina byla nejmíň povedený úsek hry ze strany třebíčských, kdy se v 7. minutě Černovice přiblížily na rozdíl dvou bodů, ale třebíčští po time-outu zareagovali šňůrou sedmi bodů a upravili na poločasových 46:34.

Obávaná třebíčská třetí čtvrtina se tentokrát nekonala. Třebíč na soupeře vletěla a díky rychlým protiútokům, přesné střelbě z perimetru a dominanci pod košem si vybudovala 30 bodový náskok, po kterém Černovice psychicky a fyzicky odešly. Ve čtvrté čtvrtině třebíčští hráči nadále bavili svoji hrou zaplněnou halu. Domácí fanoušci se dočkali po dlouhé době i kýžené stovky o kterou se v posledních vteřinách z trestných hodů zasloužil nebojácný Petr Pavlas (kolik litrů to bude stát?).