76:58
(19:8, 21:20, 25:13, 11:17)
Sokol Šlapanice B TJ Třebíč
Komentář k zápasu:

Lehčí soupeř měl na třebíčské čekat v neděli, ale pro Třebíč by byl tenhle víkend těžkým soupeřem i tým starších žákyň. Vstup do utkání byl tragický a v 7. minutě už to bylo 17:4. Úvodní čtvrtina nakonec skončila pro domácí Šlapanice 19:8. Tragédie pokračovala i ve druhé čtvrtině, Třebíč místo aby náskok Šlapanic stahovala, tak páchala ztrátu za ztrátou a v poločase to bylo 40:28.

Tragédie a zmar pokračovala i ve druhém poločasu, kde to chvílemi bylo i o 30, naštěstí koncem poslední periody se podařil snížit rozdíl na konečných 18 bodů. Bohužel tenhle víkend byl ze strany třebíčských hodně zoufalý...Třebíčští se za tragické výkony omlouvají a v nadcházejících zápasech slibují zlepšené výkony!