64:55
(12:12, 20:9, 12:21, 20:13)
TJ Třebíč Tesla Brno

K prvnímu utkání sezóny z důvodu zranění nenastoupili Šárka a Janků. Od začátku utkání byla na třebíčských znát nervozita, nedařilo se a v 7. minutě Třebíč prohrávala 0:8. Naštěstí svěží vítr přišel z lavičky, domácí se na nové koše konečně trefili a do konce první čtvrtky srovnali na 12:12. Ve druhé čtvrtině byla Třebíč lepší a dobrou hrou si vypracovala náskok 11 bodů v poločase (32:21).

Vedení o 11 bodů třebíčské uspalo a přišla tragická třetí čtvrtina. Ztráta za ztrátou a Tesla bod po bodu do konce třetí periody stahovala třebíčský náskok až na pouhé dva body (44:42). Na začátku čtvrté čtvrtiny brněnští ještě srovnali skóre, pak ale přišel přesný zásah z dálky a Třebíč už nedovolila brněnským se dotáhnout a díky šestkám v poslední minutě navýšila konečné skóre na +9. Výkon třebíčských nebyl dobrý, ale vítězství se počítá!