73:84
(19:24, 19:20, 16:16, 19:24)
BK Vyškov B TJ Třebíč B

Ve Vyškově nás čekal jeden z papírově lehčích soupeřů, ale soupeř, který nás loni (ještě v dresu VelMezu) v neděli v lehce indisponovaném stavu připravil porážkou o vítězství v celé soutěži. V hale se sice nezměnil rozhodčí, nudné publikum ani odpaďák v rohu, co se ale změnilo byl přístup hostů, kteří za nepříznivého stavu 6:0 zabrali a nedali celý zápas domácím šanci.

Zápas jsme ovládali od třetí minuty. Domácí nestíhali zpět do obrany a většinu času bránili stažení v šestce. Do listiny střelců se zapsali všichni. Více se hrálo kolem trojky a nebýt střel na měsíc, tak jsme vyhráli snad o 70 bodů. Odveta Mifka vs. Prezident se nekonala, proslýchá se, že místní šedesátník po loňském bloku ukončil kariéru. Poslední čtvrtina se táhla jak silnice do Kyjova...Výhře zdar!