91:46
(20:13, 20:10, 24:8, 27:15)
TJ Třebíč SKB Černovice

V neděli do Třebíče přicestoval tým SKB Černovice, který se pohybuje ve spodních vodách tabulky. Třebíč neponechala nic náhodě a hned vedla 9:0, pak teda naposled nechala vyniknout i hráče Černovic, kteří srovnali na 9:9. Od sedmé minuty byla Třebíč o krok, někdy i o dva před soupeřem. Třebíč se prosazovala jak z podkoše, tak nájezdů i z perimetru (10 trojek, jaký to rozdíl oproti sobotě) a bylo z toho poločasové vedení 40:23.

Ve druhém poločase pokračovala třebíčská střelecká pohoda a domácí svůj náskok každou minutou navyšovali. Dojem pouze kazili ne vždy přesné výroky rozhodčích a unfair zákroky některých hráčů Černovic. Třebíč si tímto vítězstvím zajistila dvě kola před koncem místo ve vyřazovací části soutěže.