50:67
(9:18, 12:17, 10:14, 19:18)
TJ Třebíč Slovan Černá Pole

Po dlouhé době téměř kompletní sestava dávala naději na dobrý výsledek, kdy chyběli pouze Erasmák Radim Černý a nemocný Vérosta. Zůstalo pouze u naděje, i když vstup do utkání byl dobrý. Rychlé vedení 7:2 ve 4. minutě, ale domácí zaskočilo a od té doby po dobu 13 minut dali třebíčští pouze dva body a to ještě z trestných hodů. Slovan svojí precizní hrou si uzmul poločasové vedení 21:35.

Druhý poločas začal opět nadějně. Třebíčští byli více bojovnější než v první půlce, ale díky střelecké impotenci se dostali pouze na dostřel 12 bodů. Slovan měl celý zápas pod kontrolou a zaslouženě si dokráčel pro další vítězství a je dost pravděpodobné, že Slovan nebo Husovice A budou soupeři Třebíče ve čtvrtfinále play-off.