86:66
(25:14, 22:11, 16:23, 23:18)
TJ Třebíč ASK Blansko

Do sestavy se vrátili habáni, naopak chyběli Thajec Diviš, po operaci nosu Arnošt Sladký, erasmák Radim Černý a do tréninku se vracející kotníkář Šárka. Lepší začátek měli domácí, kteří ve 4. minutě vedli 8:0. Hosté si vzali time-out, ale vydržela jim zlepšená hra jen dvě minuty než Třebíč zase svůj náskok i přes laxní výkon navýšila na 25:14 po 1. čtvrtině. Ležérní tempo, které připomínalo spíše páteční trénink než mistrovské utkání pokračovalo i ve druhé čtvrtině, naštěstí naše převaha pod košem a ještě laxnější Blansko dovolilo navýšit náskok domácích o dalších 11 bodů na poločasových 47:25.

Strašák třetích čtvrtin se zdál z posledních zápasů vyléčen, ale ono ne. Třebíč hrála hrozně, totálně se přizpůsobila hře Blanska, které se nepatrně zlepšilo a domácím se smrskl náskok z 22 bodů jen na 15. Tempo utkání se trošičku navýšilo až v poslední čtvrtině, kdy domácí začali více běhat a míč tlačili dolů na podkošové hráče, ale i tak to bylo hodně ospalé. Když to shrneme tak pozitivem bylo mírné vylepšení skóre a zisk lepších vzájemných zápasů s Blanskem a velkým mínusem opět třebíčské přizpůsobení hře soupeře.