61:74
(18:26, 11:19, 16:13, 16:16)
TJ Třebíč Jiskra Kyjov

Třebíč povzbuzena sobotní výhrou si věřila i na Kyjov, kdy by případné vítězství domácí vrátilo do boje o páté místo. Vstup do zápasu nebyl špatný hrál se vyrovnaný basket až do 7. minuty, pak Kyjov díky dvěma trojkám odskočil na 18:26 po první čtvrtce. Druhá čtvrtina byla ještě horší než první chyba střídala chybu, neproměněné tutovky a kyjovská šňůra 15 bodů v řadě. V té chvíli byl rozdíl propastných 20 bodů. Naštěstí Třebíč se trochu probudila a krapet stáhla vedení Kyjova "jen" na 16 bodů v poločase

Od 3. čtvrtiny Třebíč zlepšila hru, především v obraně, snažila se, ale bylo to málo. Když už se Třebíč pracně dostala aspoň na 10 bodů, tak nebyla schopná po ubránění proměnit svoji příležitost a to většinou Kyjov potrestal trojkou. Kdyby se v útoku dařilo tak jak v sobotu, asi by to byl jiný zápas, ale na kdyby se nehraje. Kyjov vyhrál zaslouženě a Třebíči nezbývá nic jiného než porazit Blansko a urvat minimálně šestý flek.