92:64
(22:14, 24:28, 21:9, 25:13)
TJ Třebíč Tesla Brno

Třebíč opět bez dlouhých Cejpka, Vrtala, Vérosty a již bez erasmáka Radima Černého. Naopak poprvé v sezóně povolán Svoboda. Třebíč hned od začátku utkání ukazovala kdo je tady doma. Dobrá obrana a nezvykle produktivní útok znamenal vedení po 1. čtvrtině 22:14. Nástup do druhé čtvrtky byl takový jak končila čtvrtka první. Vše vycházelo až do třetí minuty, pak se Tesla jakoby osmělila a bod po bodu stahovala a trojkou z vlastní poloviny hřiště uzavřela poločasový rozdíl na 4 body.

Od druhé půlky bylo na hřišti jen jedno družstvo a to družstvo domácích. Třebíč Teslu válcovala jak z rychlých protiútoků, tak přesnou střelbou z perimetru a celkem v klidu dokráčela pro důležité vítězství. Na závěr patří poděkovat domácím fanouškům, kteří opět došli v hojném počtu.