69:70
(12:24, 22:11, 18:17, 17:18)
BC Vysočina B TJ Třebíč

Jak je již zvykem opět nekompletní sestava cestovala k zápasům do Jihlavy. Někdo se jakžtakž uzdravil, ale pro změnu opět někdo onemocněl a Třebíči chyběli ti nejdelší (Cejpek s Vrtalem). Ale jelikož Jihlava nedisponuje tolika habánama, tak to nebyl neřešitelný problém. Vstup do utkání byl impozantní a již ve 4. minutě si domácí brali timeout při stavu 0:10, pak se hra trochu srovnala, ale stejně z toho bylo vedení po čtvrtině 12:24. Naopak ve druhé čtvrtině to byli domácí kteří dominovali a stáhli třebíčské vedení pouze na jeden bod.

Celý druhý poločas byly šachy, vedení se přelévalo ze strany na stranu a hrál se velmi pohledný basketbal, který vyvrcholil dramatem v posledních vteřinách. 5 vteřin před koncem se domácí zázračnou střelou trefili a vedli o 1 bod. Timeout hostujícího družstva. Třebíčští zahráli přesně to na čem se domluvili a 2 vteřiny před koncem si perfektním nájezdem vzali vedení zpět. Timeout domácích a následná jejich akce k obratu už nevedla a Třebíč ubojovala skvělé vítězství z venkovní palubovky. Velké poděkování patří třebíčským fanouškům, kteří vážili cestu a vytvořili domácí prostředí. Díky, byla to skvělá sobota.